5 tipů na originální reklamní předměty z papíru

originální reklamní předměty z papíru - reklamní organizér na psací potřeby a telefon

Originální reklamní předměty 
se stávají být stále hledanějším artiklem. Jak zaujmout a vrýt se zákazníkům do paměti je podstatným bodem při řešení marketingových aktivit v každé firmě. Naše společnost se proto věnuje prodeji nejen standardních ale i nestandardních, personalizovaných reklamních produktů. V eshopu Firemní reklama najdete např. Papírové čepice a helmy  nebo Pikatec kosmetiku pro ošetření povrchů vozidel a vybavení domácností.

Zde vám navíc představíme originální reklamní předměty z papíru, které účinně pomáhají při každodenní práci v kanceláři.
 

 

1. Reklamní organizér na psací potřeby - Chytrá kostka s individuální grafikou zákazníka

Důmyslná kostka ukrývající multifunkční psací sestavu.
Vše, co potřebujete na stůl, se nyní vejde do jednoho úhledného organizéru na psací a kancelářské potřeby. Chytrá kostka s bezchybně vyvinutým, překvapivým designem se během mžiku změní na víceúčelový stolní organizér na psací potřeby, vizitky  nebo i telefon. Multifunkční stolní organizér nabízí pohodlné a stylové řešení, které funguje v každé kanceláři nebo i doma na pracovním stole. Díky kancelářskému organizéru máte vše potřebné při každodenní kancelářské práci po ruce.
Chytrá kostka je víc než jen organizér.  


Personalizovaná chytrá kostka obsahuje: 

  • Stojan na pera 
  • Místo pro vizitky nebo chytrý telefon 
  • Krabičku na kancelářské sponky a příslušenství 
  • Sadu papírků s individuálním potiskem. 
Reklamní organizér na psací potřeby - Chytrá kostka s individuální grafikou zákazníka  

2. Stolní organizér - Papírový kancelářský set s vlastním potiskem

Papírová krabička, s kterou jde kancelářská práce od ruky. Různě tvarované oraganizéry ukrývají v sobě místo na kancelářské sponky, post-it bločky  a papírky na poznámky. Vše s individuálním potiskem. Navíc kancelářské sponky mohou být sladěné do barvy potisku. Některé typy papírových stolních organizérů vám umožňují navrhnout tvar zásuvek. Díky tomu můžete dát zákazníkům plně unikátní, kreativní a velmi užitečný produkt. Důležité je, že vaše logo a další prvky vizuální identifikace mohou být na celém povrchu krabičky.

Stolní organizéry ukrývají množství kancelářských doplňků. Jsou osvědčeným řešením, které usnadní kancelářskou práci. Potřebné věci jsou vždy po ruce a na jednom místě. Vaše firemní grafika bude viditelná z mnoha úhlů.

Stolní organizér - Papírový kancelářský set s vlastním potiskem 
 

3. Reklamní firemní kalendáře

Dny rychle utíkají jeden za druhým, a proto někdo může mít problém pamatovat si co je zrovna za den. Mít pěkný firemní kalendář na očích je nesporně velkou výhodou.
Originální sety s kalendářem v různých velikostech a variantách nabízí kromě kalendáře i další užitečné kancelářské pomůcky. Těmi jsou většinou poznámkové bločky a post-it samolepící bločky. Výběrem některého z těchto kalendářů získáte produkt, který lze plně personalizovat. Vaše grafika bude dobře viditelná po celý rok.

Šikovná sada s kalendářem je nejen nesmírně užitečná, ale také vizuálně atraktivní. Její důležitou výhodou je fakt, že bude využívána po celý rok. Díky tomu získá váš klient stálý a dlouhodobý přístup k vašemu marketingovému sdělení. Pevná vazba, estetický vzhled, velká reklamní plocha poskytují jedinečnou příležitost vytvořit zcela originální produkt na míru dle vašich představ.
reklamní firemní kalendáře - sady s kancelářskými potřebami 
 
 

4. Reklamní stojánky na psací potřeby

Mimořádně originální stojánky na pera a tužky v různých tvarech jako např. šestiúhelník nebo srdce. Jednotlivé přihrádky umožňují pohodlné uložení mnoha propisek, tužek, pastelek nebo popisovačů, což zajišťuje snadný přístup za všech okolností. Designové stojany s přihrádkami jsou praktické a odolné. To zaručuje kvalitní pevná vazba, ze které jsou vyrobeny. Produkty umožňují zhotovit širokou škálu tisků a grafiky na míru dle potřeb zákazníka.
reklamní stojánky na psací potřeby - hexagon 
 
 

5. Ekologické dárky z papíru

Originální reklamní předměty pořídíte i v eco verzi. Ekologické dárky z papíru jsou vyrobeny z biologicky rozložitelného, recyklovaného kartonu s vysokou tvrdostí a odolností. S ekologickými reklamními předměty  oslovíte ty zákazníky, kterým záleží na ekologii a čistém životním prostředí. Ekologické dárky z papíru lze ozdobit grafikou navrženou podle vaší představy a logem firmy. A to tak, aby obdarovaný nebo spolupracovník přišel často do kontaktu s názvem firmy a navíc využíval tyto unikátní papírové vychytávky.

ekologické dárky z papíru - ekologické reklamní předměty 
 


Máte-li zájem o některý z výše zmíněných originálních reklamních předmětů z papíru, neváhejte nás kontaktovat. 

Prozkoumat další papírové reklamní předměty online >>  

  
Přečtěte si další inspirující články  .
Podívejte se na naše specializované weby s různorodými předměty a dárky vhodnými pro individuální potisk:
 
 
 
 
 
 
 
Reklamnidary.cz                    Europe Gift                    
Papírové dary                    Textil pro firmy                    
Itdary                    Lanyard Europe                    
USB dary                    Předměty na konference                    
Usb-4-logo                    Reklamní nápoje                    
Reklamní cukrovinky                    Reklamní katalogy                    
Reklamní cukrovinky English                    Firemní dárky - Companypack.cz                    
Reklamní propisky                    YouTube kanál                    

www.papirovedary.cz – zde najdete praktické pozornosti nejen na kancelářský stůl! Na webu najdete mnoho kancelářských a praktických doplňků, jako jsou diáře nebo bloky s vlastním potiskem. Dále zde najdete papírové desky s individuálním potiskem, reklamní papírové kelímky, případně papírové čepice.    
        
 
 
 
 
0
 
 
© Reklamní potisk | Firemní reklama